Pudralama

Kaş pudralama seyrekleşen kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak kaşları olması gereken formuna getirip doğal ve gür kaşlar sağlayan kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir.

Pudralama, bir çeşit kozmetik dövme tekniği olduğu için uygulanan pigment zamanla gidecektir. Uygulamanın yapıldığı cildin türü, pigment seçimi, güneşe maruz kalma, kafein tüketimi, demir eksikliği gibi pek çok faktörün kaş pudralama üzerinde etkisi bulunmaktadır. Yine de pudralama tekniği kaş için kullanılan diğer kalıcı makyaj tekniklerine göre formunu daha uzun süre korur. Belirttiğimiz faktörler de dikkate alındığında uygulama 6 ay ile 2 yıl arası bir süre boyunca kalıcılığını korumaktadır.

Kaş pudralama her ciltte farklı görünebileceği için her kişide aynı yöntemi uygulamak mümkün değildir ama siz hiç merak etmeyin, güzellik merkezimizde kaş pudralama uygulaması öncesinde cildinizi inceliyor, size en uygun pigmenti belirleyip, kaç seans almanız gerektiği ve gelecekte ne kadar rötuş uygulamasına ihtiyacınız olabileceği bilgisini sizinle paylaşıyoruz

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım.
לה בלה קליניק כעת בישראל
Videoyu oynat
×