MEDİKAL CİLT BAKIMI

Cildin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş yöntemler sunan medikal cilt bakımı, cildin canlanarak derinden temizlenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur. Cildin durumuna göre uygulanacak tedaviye karar verilir. Bazı kişilerde farklı cilt bakımları kombin yaparak kullanılır. Cilt analizine göre kişiye bir tedavi kiti oluşturulur.

Klasik Cilt Bakımı

Her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar. Bu bakım; temizleme, buhar ve iyileştirici maske içermektedir. Yaklaşık 1- 1.5 saat sürer. Dermokozmetik ürünler kullanılarak işlem sağlanır.

Oksijen Bakım Kürü

Kuru ve hassas ciltlerde uygulanan, ayrıca kılcal damarların genişlemesini engelleyen, cilde parlaklık, nem, PH ve denge sağlayan bir bakım türüdür. Serum fizyolojik ile beraber oksijen verilerek cildin elastikiyeti artırılır ve kan dolaşımı hızlandırılır. Klasik cilt bakımında ise buhar verilir.

Akne Tedavisi

Genel ve bölgesel olarak cilt bakımı yapılır. Bu tedavide (Akneli ciltlerde) aknelerin temizlenmesi sağlanarak, cildin tekrar dengesini kazanması, temizlenmesi ve akne oluşumunun engellenmesi amaçlanır.

Medikal cilt bakımı yaptıran hastalara senede 2 kere tekrar etmesi önerilir.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım.
לה בלה קליניק כעת בישראל
Videoyu oynat
×