תזונה בריאה ותזונה

העיקרון הבסיסי של להיות בריא, לחיות ולהרגיש טוב הוא ללא ספק לאכול בריא. לתזונה נאותה, מאוזנת ובריאה יש חשיבות רבה מבחינת הבריאות הנפשית והפיזית, במיוחד המשכיות של תפקודים חיוניים. על מנת שחיים איכותיים, בריאים ומאושרים יהיו בר קיימא, יש לראות וליישם תזונה בריאה כאורח חיים, לא כמצב תקופתי. למרות שרשימת הדיאטות המיושמת לזמן קצר מספקת שיפור תקופתי, אם האדם לא הפך אכילה בריאה לחלק מחייו כדרך חיים, כל המאמצים לרדת במשקל אינם מספיקים וזמניים. לכן, חשוב מאוד להבין שתזונה בריאה היא תהליך שמתחיל מרחם האם ונמשך עד סוף החיים, הדורש מודעות ומשמעת.

תזונה בריאה לא רק מגנה עלינו מפני השמנת יתר, שהיא המחלה הקטלנית ביותר בעולם כיום, אלא גם מגינה עלינו מפני הפרעות התפתחותיות, הפרעות במערכת הנשימה והעיכול, סוכרת, לחץ דם גבוה, בעיות עצמות ומפרקים ומחלות לב וכלי דם. זה גם מעכב משמעותית את השפעות ההזדקנות. בזכות תזונה מאוזנת וקבועה, מלבד שמירה על חיים בריאים, העור, השיער, הציפורניים שלנו; בקיצור, כל הגוף שלנו משתפר. אנו מרגישים קלים יותר, מחודשים וחזקים יותר מבחינה נפשית ופיזית.

רשימת דיאטות אישית

הדרך להעלות את איכות החיים היא באמצעות תזונה בריאה, והדרך לאכול בריא היא באמצעות רשימת דיאטות ותוכנית שהוכנה במיוחד עבורכם. עם זאת, יש להכין את רשימת הדיאטה והתוכנית בהנחיית דיאטנית וליישם אותה במעקב ובשליטתו, לא עם מידע שמועה. כי רשימת הדיאטות והתוכנית שאינן מתאימות לפעילויות מטבוליות יכולות להוביל לבעיות בריאות בלתי הפיכות.

בדיאטות המתבצעות בניהולו של תזונאית, הדיאטנית נפגשת איתך תחילה אחד על אחד ומציינת את אורח החיים, שגרת היום והרגלי האכילה שלך. הוא מזהה את הגורמים לתזונה הלא סדירה והלא בריאה ולעלייה במשקל שלך. לאחר מכן הוא מודד את קצב חילוף החומרים ואת מדד מסת הגוף שלך וקובע את כמות השומן, השרירים והמים בגופך. לאור כל הנתונים הללו, הוא קובע כמה אתה צריך לרדת במשקל – ובמקרים מסוימים לעלות – כדי לנהל חיים בריאים; מכינה תוכנית תזונה ורשימת דיאטה המתאימה לחילוף החומרים ולאורח החיים שלך. תכנית התזונה מסודרת בצורה כזו שתוריד קילו בכל שבוע. לדוגמה, מכינים רשימת דיאטות של 12 שבועות לאדם שצריך לרדת 12 ק"ג. הדיאטנית שלך עוקבת מקרוב אחר התהליך על ידי מפגש איתך אחד על אחד מדי שבוע. מדי שבוע, יחסי השומן והשרירים שלך נמדדים מחדש כדי לקבוע את הדרך שעברת ואת הנקודה שהגעת אליה. רשימת הדיאטות מתעדכנת מדי שבוע כדי להפתיע את חילוף החומרים שלכם, בהתאם למקום שבו אתם נמצאים. בכל התהליך הזה אתה לומד איך חילוף החומרים שלך עובד, מה טוב לך ומה לא, איך אתה צריך לאכול כדי להיות בריא ולהרגיש טוב. על מנת למנוע מכם לעלות שוב במשקל ולשמור על תזונה בריאה, עליכם להתאים את שגרת התזונה לאור מידע זה, גם לאחר הגעתכם למשקל האידיאלי. אתה לומד איך לאכול כדי להיות בריא ולהרגיש טוב. על מנת למנוע מכם לעלות שוב במשקל ולשמור על תזונה בריאה, גם לאחר הגעתכם למשקל האידיאלי, עליכם לארגן את שגרת התזונה לאור המידע הזה. אתה לומד איך לאכול כדי להיות בריא ולהרגיש טוב. על מנת למנוע מכם לעלות שוב במשקל ולשמור על תזונה בריאה, גם לאחר הגעתכם למשקל האידיאלי, עליכם לארגן את שגרת התזונה לאור המידע הזה.

לא רק מי שרוצה לרדת במשקל; מי שרוצה לעלות במשקל תקין, ספורטאים שאכפת להם ממצבם, חולי סוכרת שרוצות לאכול נכון, אימהות בעלות מודעות השואפות לתזונה בריאה הן לעצמן והן לתינוק שלהן במהלך ההיריון, גם מציירות מפת דרכים בריאה, בת קיימא ונכונה עבור תזונה, שהיא החלק החשוב ביותר בחיינו, על ידי התייעצות עם דיאטניות.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×