שתלים

מתי בפעם האחרונה נהניתם מנגיסה תקיפה בתפוח בלי לדאוג? שיניים עלולות ללכת לאיבוד מסיבות רבות כולל עששת, טראומה ותאונות. עם זאת, חסר שן או שתיים לא אומר שאתה מפספס את החיוך שלך.

שתלים דנטליים יכולים לספק בסיס חזק להחלפת שיניים שנראות, מרגישות ומתפקדות כמו שיניים טבעיות.

טיפולי השתלות שיניים המוצעים ב- La Bella Clinic'a מאפשרים לאדם עם שיניים חסרות את היכולת לאכול כמעט כל דבר ולחייך בביטחון.

רופאי השיניים של La Bella Clinic'a יכולים לעזור לך לשנות את הדרך שבה אתה חי עם השתלות שיניים, ולאפשר לך לגלות מחדש את הנוחות והביטחון לאכול, לדבר, לצחוק וליהנות מהחיים במלואם.

מה הופך את La Bella Clinic'a לבחירה הטובה ביותר עבור השתלות שיניים

אנו משלבים את ההליכים הקוסמטיים העדכניים ביותר, כלים חדשניים ומעבדת שיניים הייטק כדי ליצור מחדש את החיוך המגיע ל  La Bella Clinic'aמצוידת כראוי בטכנולוגיית שתלים מודרנית המסייעת להשתלות שיניים להשתלב טוב יותר עם העצם שמסביב, ומציעה יציבות רבה יותר ועמידות לטווח ארוך.

בשיטת הטיפול הקונבנציונלית, השתלת שיניים מבוצעת בגישה של טיפולים דו-שלביים. שתלי השיניים מונחים בדרך כלל על ידי מומחה פה ולאחר מכן מכוסים ומשאירים עד שישה חודשים כדי לאפשר לעצם לצמוח סביב השתל ליציבות. במקרים מסוימים, התהליך עשוי אף להימשך זמן רב יותר אם נדרשת השתלת עצם לפני השתלת השתל.

למרבה המזל, לא תצטרכו לחכות כל כך הרבה זמן כדי לקבל את השתלים הדנטליים, ולמזער את אי הנוחות של שיניים חסרות. רופאי השיניים שלנו משתמשים בשתי טכניקות אבחון שיניים מהמתקדמות ביותר: צילומי רנטגן פנורמיים וטומוגרפיה נפחית תלת ממדית.

צילומי רנטגן פנורמיים מסוגלים לספק פרספקטיבה רבה יותר לסוג וגודל השתל לשימוש וכיצד למקם את השתל למגע ויציבות עצם מרבית. 3 D  Volumetric Tomography היא טכנולוגיית שיניים המצאתי, המאפשרת תכנון טיפול מדויק ביותר בתחום השתלות השיניים.

מערכת הדמיה נפחית תלת ממדית מעוצבת באופן אינטואיטיבי כדי לספק פרספקטיבה מלאה של כל מבני הפה והלסת, מה שמאפשר תכנון השתלים מדויק יותר ותוצאות טיפול צפויות יותר.

מועמדים טובים להשתלות שיניים

אם אתם מחפשים טיפול שיניים לתיקון שיניים חסרות, השתלת שיניים יכולה להיות אפשרות מעשית עבורכם. רוב האנשים זכאים להשתלת שיניים בטורקיה.

מועמד טוב צריך להיות בעל הדברים הבאים:

  • חניכיים בריאות
  • מבנה עצם חזק
  • צפיפות עצם מספקת
  • שן חסרה אחת או יותר
  • רקמות פה בריאות

הליך השתלת שיניים

מומחי שיניים ב- La Bella Clinica מבצעים את ההליך על ידי הנחת השתלים הדנטליים בעצם הלסת, שם הם משמשים כבסיס לשיניים חסרות.

הטיטניום המשמש בשתלים נועד להתמזג עם עצם הלסת. זה מונע מהשתלים להחליק, או לגרום נזק לעצם כמו שתותבות עשויות. במהלך הליך השתלת השיניים שלך, רופא השיניים שלך יניח מוט טיטניום דק מתחת לחניכיים באזור השן החסרה.

מוט זה יעגן ישירות ללסת, שם הוא יתמזג עצמו לעצם וישמש כבסיס מוצק במהלך השבועות הקרובים. רופא השיניים יכול להניח כתר זמני מעל המוט עד להשלמת ההיתוך. לאחר שההתמזגות של העוגן לעצם הושלמה, השתל הוא כעת חלק קבוע מהפה שלך ומוכן לכתר קבוע.

רופא השיניים שלך יעשה את הכתר בהתאמה אישית ומותאם לצבע כדי להשתלב בהרמוניה עם השיניים שמסביב. לאחר הנחת הכתר; הוא יספק מראה משלים לשתל, ייראה טבעי יותר וירגיש כמו שן מקורית.

שאלות נפוצות

האם הליך השתלת שיניים כואב?

רוב האנשים שקיבלו טיפול השתלות שיניים בטורקיה מדווחים על אי נוחות מועטה מאוד. ניתן לבצע הרדמה מקומית במהלך הליך השתלת שיניים ב- La Bella Clinic'a, מה שמקל על הכאב שעלול להיות מעורב.

מהן התוצאות של השתלות שיניים בטורקיה?

שתלים דנטליים פועלים למעשה כמו השן הטבעית שלך. הם מספקים נוחות, ביטחון בתפקוד ובמראה. תוכלו להבחין בשיפור משמעותי בלעיסה ובדיבור. כתוצאה משיפור המראה, התפקוד, הנוחות והבריאות, תיהנו ממצב של דימוי וביטחון עצמי גבוהים יותר.

כמה זמן אני צריך להישאר בטורקיה להשתלות שיניים?

בהתאם לסוג השתלות השיניים, תצטרך להישאר לפחות 3 ימים. לאחר 3 שבועות, עליך לחזור לטורקיה לביקור שני כדי לסיים את הטיפול שלך.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×