שיטת השערה

עבור כל אישה שאכפת לה מהיופי שלה, הגבות הן אחת הנקודות הבולטות ביותר בפנים.

נהלים חובבים עבור גבות יכולים להביא מראה רע. בנוסף, השימוש המתמיד במוצרים כמו עיפרון גבות, צללית וג'ל מקבע גורם להחלשת הגבות עם הזמן.

שיטת השיערה היא אחת השיטות שהופכות את המבט למרשים ועמוק כאחד. אפשר להביא את המראה הרצוי כבר תוך שעה עם שיטת השערה יידינג שהפך לדליל בזמן, אין לו את המראה הרצוי ולא יכול לעמוד בקצב של הזמן. בעזרת שיטת השיערה, צבעים על בסיס מים ועל בסיס מים, ניתן מראה שיער תלת מימדי לגבות. למרות שזה ידוע גם כקונטור גבות, זוהי טכניקה מאוד מתקדמת. זהו תהליך של מריחת הצבע מאזורים מסוימים של הגבות, יחד עם מחטים סטריליות המשמשות במיוחד עבור אנשים. זה הליך שיכול להיות מועדף על ידי כולם.

גבות שיטת השערה

עיצוב הוא השלב הראשון בתהליך שיטת השיערה. לאחר שהאדם בוחר את הצורה שהוא/היא רוצה לקבל, נבדקת ההתאמה עם המומחה. מכיוון שכל צורת גבה לא תתאים לכל פנים, הצורה הרצויה מותאמת לפי גודל הפנים של האדם ומתאימה ומבוצעת ציור כבסיס. הדבר החשוב כאן הוא לסמוך על המומחה. למומחה בנושא זה תפקיד גדול בבחירת צורת הגבה המתאימה ביותר עבורך. מאחר ולצורת הגבות חשיבות רבה בהבעת הפנים, יש צורך להיצמד לחוות דעת המומחה בשלב זה. לאחר ביצוע השרטוט, הוא מוגש לאישורו של האדם ואם אושר, ננקטת פעולה קבועה. לאחר כשעה עד 1.5 שעות, תהליך שיטת השערה הושלם.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו
×