ציפוי שיניים

שחזר, צור מחדש ועצב מחדש את החיוך שלך – עם ציפוי שיניים. ציפויי שיניים הם חלקי חרסינה דקים מאוד, בהתאמה אישית, בצורת שיניים, המונחות בחזית כדי ליצור חיוכים טבעיים ויפים.

סדוקים וצבעוניים יכולים להשפיע על הביטחון העצמי שלך. ציפוי שיניים ב- La Bella Clinic'a יכול לשנות את הצורה, הגוון והמיקום של השיניים שלך – כדי לשפר באופן אסתטי את השיניים והחיוך שלך.

מה הופך את La Bella Clinic'a טורקיה לבחירה הטובה ביותר עבור ציפויי שיניים

בדומה לאופן שבו מתבצע טיפול בכתר שיניים ב- La Bella Clinic'a, ניתן לערוך ציפוי שיניים גם בביקור אחד.   La Bella Clinic'a  מתגאה בכך שהיא אחת ממרפאות השיניים הבודדות בטורקיה שהשתמשו בטכנולוגיית CEREC  בפרקטיקה של רפואת השיניים הקוסמטית שלה.

מכשיר השיניים CEREC מבטל את הצורך לחזור לפגישה שנייה. עם CEREC תוכלו להיכנס לביקור בודד ולצאת עם חיוך קבוע באותו היום. המשמעות היא פחות הזרקות, פחות קידוחים ופחות זמן מחוץ ללוח הזמנים העמוס שלך לטיולים.

מועמדים טובים לציפוי שיניים

הרוב המכריע של האנשים הם מועמדים טובים לציפוי שיניים; אולם ישנם מצבים שבהם ציפוי שיניים אינו אופציה טובה. רופאי השיניים שלנו יעריכו בקפידה את בריאות הפה שלך ויחליטו אם ציפוי שיניים יתאים בצורה הטובה ביותר למצבך.

במקרים רבים, ניתן להשתמש בציפוי שיניים כדי לתקן את הדברים הבאים:

  • כתמים
  • שיניים סדוקות
  • חורים או שברים
  • שינוי צבע

הליך ציפוי שיניים עם CEREC

אחד מהמומחים שלנו לרפואת שיניים ב- La Bella Clinic'a יתרשם אופטי של השן שלך באמצעות מצלמה מיוחדת. תמונה זו מומרת לאחר מכן לאב טיפוס ממוחשב תלת מימדי של השן שלך, המשמש כמדריך למודל ועיצוב שחזור ציפוי השיניים החדש שלך.

ברגע שאתה מרוצה מהשן המעוצבת החדשה, הנתונים מועברים למכונת הכרסום הביתית שלנו, המייצרת את השן החדשה שלך מבלוק קרמי איכותי.

תהליך הטחינה יכול להימשך בין 15 ל-30 דקות. בלוקי הקרמיקה מגיעים במגוון רחב של צבעים וגוונים. לאחר כרסום הפורניר, רופאי השיניים שלך עשויים לעצב אותו כך שיתאים לשיניים מסביב.

לבסוף שיקום הפורניר החדש שלך יתקבע במקומו על השן המוכנה שלך.

שאלות נפוצות

כמה זמן אני צריך להישאר בטורקיה לטיפול בציפוי שיניים?

הודות לטכנולוגיית השיניים החדשנית שלנו CEREC, תוכל לקבל את ציפוי השיניים שלך באותו היום, בהתאם למצבך הדנטלי הייחודי. עבור 6-12 פורנירים, ייתכן שתצטרך להישאר 5 עד 7 ימים בטורקיה.

האם טיפול בציפוי שיניים כואב?

מכיוון שמשתמשים בציפוי שיניים עם CEREC, יש פחות אי נוחות ולחץ למטופל. טכנולוגיה זו גם מאפשרת לך לראות את הטיפול המתרחש על המסך ועוזרת לך להרגיש בנוח ונינוח.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×