פילינג פחמן

למרות שהמילה "פילינג" מביאה לתודעה את תהליך הקילוף, פילינג פחמן הוא הליך המבוצע באמצעות לייזר Q-Swichted Nd-Yag. הוא משמש בטיפול של הסרת כתמים על העור, הידוק הנקבוביות, שימון לא אחיד ורפיון העור. שיטה זו, שניתן ליישם בקיץ ובחורף, יעילה מאוד בהידוק הנקבוביות ואיזון הפרשת השמן.

כיצד מתבצע פילינג פחמן?

קודם כל מנקים את העור של האדם. אם יש מייק אפ מנקים אותו בתמיסה נטולת אלכוהול. לאחר מכן מורחים קרם פחמן על העור. קרם הפחמן בו נעשה שימוש חייב להיות מוצר איכותי מאוד, טוב מאוד. זה לא צריך להיות מוצק מדי ולא נוזלי מדי. לאחר התייבשות הפחמן, הפחמן מוסר מהעור בלייזר Q-Swichted. בזמן הסרת הפחמן מהעור, הוא מהדק את נקבוביות העור בכל זריקת לייזר. פחמן חודר עד הלכלוך שבנקבוביה כל עוד הוא נשאר על העור. כך מנקים גם את השמן, תערובת הזיעה והלכלוך שהצטברו בתוך הנקבוביות על ידי הסרת הפחמן באור לייזר.

כמה זמן לוקח תהליך קילוף הפחמן?

זה תהליך שלוקח 10 דקות. זה יכול להיות גם מתואר כטיפול מהיר מאוד בעור. עם זאת, היתרונות הביולוגיים של התהליך הם רבים.

הלבנת מלאכים

פילינג פחמן מבוצע לרוב יחד בשיטה הנקראת הלבנת מלאכים. אם למטופל יש כתמים שטחיים על עורו, הליך זה מיושם. הלבנת מלאך היא פרוטוקול המצריך הגדרת מסך מיוחדת שניתן לבצע בלייזר "Q Switched". עם כותרות מסוימות, תוך שימוש באנרגיות מסוימות, נפתח גם פיגמנט המלנין על פני העור. כך, העור מטוהר מהכתמים שעל פניו. המטופל מרגיש זוהר וקל על עורו בכל פעם שהוא מגיע לפגישה.

בזמן שאנג'ל עושה הלבנה, מבוצעת יישום נוסף למטופל. אם למטופל יש שערות חבוש עדינות על פניו, שערות אלו יוצרות כהות נוספת על עורן. זה יכול לקרות לבלונדיניות או ברונטיות. עם זאת, במיוחד לאנשים ברונטיות לא נוח עם החושך הנוסף שנוצר על ידי שערות החבוש. במיוחד אנשים כהי עור מעדיפים להבהיר את צבעי עורם בחורף. לכן, בלייזר Q-switch, גם שערות המטופל מצהיבות. כאשר שערו של המטופל הופך צהוב, פניו נראים הרבה יותר בהירים. פניו מתבהרות. הלבנת מלאכים עוזרת גם להבהיר את הפנים.

האם יש צורך לחזור על זה במרווחי זמן קבועים?

אם עושים רק פילינג פחמן, זה נעשה כל 15 יום. אם זה נעשה עבור קילוף פחמן והסרת כתמים, זה מוחל פעם ב-15 יום. אם זה נעשה במטרה להצהיב את הנוצה, זה חוזר על עצמו כל חודשיים.

האם יש נקודות שצריך לשים לב אליהן לאחר היישום?

לאחר המריחה, השיזוף מופסק למספר ימים. מומלץ להשתמש בקרם הגנה באופן קבוע.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×