מהו לייזר חלקי?

לייזרים חלקיים הם לייזרים לחידוש פני השטח המועילים לעור על ידי יצירת עמודות של נזק תרמי בעור. על ידי יצירת עמודות העור מסוגל לרפא ולהתחדש, מה שמוביל למראה של גוון עור מחודש. לייזרים חלקיים מכוונים הן לאפידרמיס, השכבה החיצונית ביותר של העור והדרמיס, מתחת לאפידרמיס כדי להפחית פיגמנט ולעורר יצירת קולגן.

לייזרים חלקיים מסוגלים לשפר את גוון העור מכל הזוויות, הם עוזרים לקדם את ייצור הקולגן, מזרז ריפוי פצעים, למזער את הופעת הקמטים והקמטוטים, מבהירים כתמים כהים ומלזמה, מכווץ את מראה הנקבוביות, מטשטש את המראה של צלקות .

 

איך זה מיושם?

בעיקר נעשה שימוש בלייזר חלקי פחמן דו חמצני, לייזר פחמן דו חמצני היה בעל מקום חשוב בטיפולי העור בשנים האחרונות. זהו סוג של לייזר שיכול ליצור השפעות חיוביות על העור ויכול להיכנס עמוק יותר לתוך העור בשל התכונות הטכניות שלו.

לייזרים חלקיים שולחים אור לייזר לתוך העור בעמודות בקוטר זעיר. קרני לייזר גורמות לנזקי חום לעור. אזורי העור סביב אזורי הנזק העמודים הללו נשארים שלמים. האזור הפגוע בחום מתוקן במהירות עם תאים מהעור הבריא שמסביב. בדרך זו, העור מתחדש.

כמה מפגשים נדרשים?

למרות שמספר הפגישות משתנה בהתאם למצב בעיית העור, בדרך כלל מתבצעות לפחות 3-5 מפגשים. מרווחי הפגישות יכולים להיות בין 3-8 שבועות. חלק מהמטופלים עלולים לחוות אי נוחות במהלך היישום. אפשר להקל על תחושת אי הנוחות באמצעות משחות הרדמה מקומיות. תיתכן אדמומיות קלה בעור לאחר ההליך, אך היא נרגעת תוך 3-7 ימים.

מתי רואים את ההשפעה?

למרות שיש שיפור פתאומי עקב בצקת ויצירת קולגן לאחר לייזר חלקי, ההשפעות העיקריות נראות מהחודש השלישי. יש להמתין לחודש השישי להופעת התוצאות המלאות של ההליך.

האם ניתן להשתמש בו בשיטות אחרות?

אחד היתרונות החשובים של הלייזר הפרקציוני הוא שניתן לשלב אותו עם טיפולים נוספים כמו PRP, מזו תרפיה ומילויים.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×