כתרים דנטליים

יש לך פער בחיוך? עם הזמן, השיניים שלנו מתחילות להיחלש ולהיות פגיעות יותר לבעיות שיניים כמו עששת, שינוי צבע וסדקים גובים מחיר מהחיוך הכי יפה שלך.

עם טכנולוגיית התלת-ממד הממוחשבת CEREC פורצת הדרך שלנו, צוות מומחי השיניים המיומן שלנו יכול לעצב כתרים דנטליים בהתאמה מושלמת לצבעים בהתאמה מושלמת – הכל בפגישה אחת.

מה הופך את La Bella Clinic'a לבחירה הטובה ביותר עבור כתרים דנטליים

חסוך זמן, מאמץ וכסף עם ביקור בודד ב- La Bella Clinic'a עבור כתרים דנטליים. תצטרך רק הליך של שני פגישות כדי להכין את השן שלך לשיקום קבוע, ולאחר מכן לחזור למרפאה כדי להחליף את הכתר הזמני שלך.

La Bella Clinic'a חוללה מהפכה בסצנת רפואת השיניים הקוסמטית בטורקיה על ידי הצגת טכנולוגיית CEREC. שימוש בטכנולוגיית CEREC עם טיפול בכתרים דנטליים, אין הופעות לא מדויקות, אין כתרים זמניים ואין ביקורים שניים.

רופאי שיניים ב- La Bella Clinic'a משתמשים בטכנולוגיית השיניים של CEREC כדי להשלים את כל הכתר הדנטלי שלך בביקור נוח אחד. למרבה המזל, כאשר נוסעים לטורקיה להליך כתרים דנטליים ב-La Bella Clinic'a, אינך צריך לבקר במשרדנו יותר מפעם אחת – מה שמשאיר לך יותר זמן לחקור את העיר היפה איסטנבול.

מועמדים טובים לכתרים דנטליים

בדרך כלל, מועמדים לכתרים דנטליים הם אנשים החווים עששת, או נזק קוסמטי עקב פציעה חמורה; אולם הצורך בכתרים דנטליים משתנה בהתאם למצבו הייחודי של כל מטופל.

למועמדים כלליים לכתרים דנטליים יש את הדברים הבאים:

  • שן דהויה, מעוותת או סדוקה
  • מבנה שיניים מספיק לתמיכה בכתר השיניים
  • קושי בלעיסה בגלל שיניים פגועות
  • שיניים לא מיושרות או עקומות

 

הליך כתרים דנטליים עם CEREC

קודם כל רופא השיניים שלנו ב- La Bella Clinic'a יבדוק את השיניים שלך ביסודיות. לאחר מכן, רופא השיניים שהוקצה לך יצלם רושם אופטי של השיניים שלך באמצעות מצלמת תלת מימד מיוחדת.

התמונה תועבר למחשב, שם תוכנן שחזור כתר השיניים שלך באמצעות תוכנת תכנון מתקדמת בעזרת מחשב (CAD)  סוג זה של טכנולוגיית שיניים לוקחת בחשבון כל מרפאה של המקרה שלך, ויוצרת את הכתר הדנטלי המדויק והמדויק ביותר.

לאחר מכן, מפרטים מדויקים אלה נשלחים למכונת הכרסום במשרד שלנו. תוך 20 דקות, המכשיר החדשני הזה מייצר את הכתר הדנטלי המותאם לצבע שלך. לבסוף, הכתר הדנטלי מותקן, מלוטש ומקובע למקומו. בהתאם למצב הייחודי שלך ולהיקף עבודת השיניים, כל ההליך לוקח רק 1-2 שעות.

שאלות נפוצות

כמה זמן אני צריך להישאר בטורקיה לטיפול בכתרים דנטליים?

כתר שיניים לפגישה בודדת אורך כשעתיים, בהתאם להיקף עבודת השיניים הנדרשת, ייצור, מותאם לשיניים שלך במקום. אם תוכל להקדיש עוד כמה שעות מחוץ ללוח הזמנים בעת ביקור באיסטנבול, תקבל את הכתר הדנטלי שלך במקום.

באיזה סוג טכנולוגיה משתמשים בטיפול בכתרים דנטליים בטורקיה?

מרפאת שיניים ב- La Bella Clinic'a היא אחת ממרפאות שיניים בודדות בטורקיה שמשתמשות בטכנולוגיית  CEREC  המהפכנית הזו. טכנולוגיית השיניים של CEREC מציעה שחזור כתר שיניים בצד כיסא לביקור יחיד.

 CEREC  היא טכנולוגיית שיניים מהירה ובטוחה המספקת שיקום שיניים במראה טבעי שיכול להימשך לאורך כל החיים.

האם טיפול בכתרים דנטליים כואב?

שחזור כתרים של CEREC מונעים מספר רב של בעיות כולל רגישות בשיניים. הצורך לחכות לכתר במשך שבועות כרוך לרוב בכאב. שלא לדבר על כמה לא נוחים כתרים זמניים. שתי הבעיות הללו נמנעות לחלוטין בעת ​​שימוש במכשיר CEREC עם כתרים דנטליים בטורקיה.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×