מה זה PRP?

בתהליך הנקרא PRP, מנוצלת תרומת טסיות הדם, המספקות קרישת דם, לתהליך התיקון והריפוי. טסיות, המכילות את "גורמי הגדילה" הנדרשים לתיקון הרקמות הפגועות, מתחילות תהליך תיקון על ידי איסוף ברקמה זו אם יש נזק כלשהו לרקמות. יישום PRP שואף לספק מספר גדול בהרבה של טסיות דם ממה שניתן להעביר לרקמת המטרה על ידי זרימת הדם.

כיצד מתבצעת הבקשה?

PRP מיושם באופן הבא; דם נלקח מהאדם. בתהליך צנטריפוגה וסינון מיוחד מופרד החלק העשיר בטסיות הדם של הדם. חלק זה מוזרק לאזור המיועד לטיפול. לפיכך, כמות גדולה של גורם גדילה משתחררת באתר ההזרקה. אלה, בתורם, מספקים ריפוי של פצעים, הסרת בעיות עור כמו קמטים וצלקות אקנה במידה רבה, והתחדשות העור. לאחר ההפרדה ביישום PRP, יש להשתמש בו במהירות ללא המתנה.

אפשר לעשות PRP בכמה דרכים. ניתן ליישם אותו על ידי הזרקה לאזור המעוקר, או להשאיר אותו בצורה של מיסוך על התעלות על ידי פתיחת תעלות עם דרמפן. שיטת היישום נקבעת בהתאם למצבו של המטופל.

כמה מפגשים נדרשים?

זה מיושם בדרך כלל ב-3 מפגשים עם מרווחים של חודש. לאחר מכן, בהתאם למצב העור של האדם, זה נמשך עם מפגש בודד תוך 6 חודשים או 3 מפגשים ב 6 חודשים. מהמריחה הראשונה מופיעים מראה בריא וברק על העור.

באילו תחומים ניתן לעשות זאת?

ניתן להשתמש ב-PRP בתחומים רבים כגון נזקי עור וקמטים, אובדן גמישות, ניוון מפרקים. בנוסף, נעשה שימוש נרחב בכוח השיקום של PRP לא רק על הפנים, אלא גם על הצוואר, המחשוף, הידיים והקרקפת. PRP הוא הפתרון הראשון שעולה על הדעת לקמטים עדינים שנוצרו לאחרונה, במיוחד באזורים כמו קו מתאר השפתיים.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×