טיפול בעור הידראפאסי

כולם רוצים עור חלק, בהיר וצעיר למראה. במקום לבזבז הון תועפות על שמנים, קרמים, תמציות וסרום בשגרת טיפוח רב-שלבית, אולי תוכלי להשיג זוהר טבעי עם טיפול פנים שיש האומרים שהפופולריות שלו עולה.

תומכי הטיפול האופנתי, הנקרא HydraFacial, טוענים בו כדרך להמשיך ולשמור על בריאות העור לטווח ארוך, מה שהופך אותו ליותר מטיפול הספא הטיפוסי שלך. לפי אתר HydraFacial, HydraFacial מתבצע כל 15 שניות, והוא זמין כיום ביותר מ-80 מדינות, כולל ארה"ב.

"ה-HydraFacial הוא טיפול פנים רב-שלבי המבוצע בדרך כלל עם מכונה קניינית (HydraFacial MD) המיוצרת על ידי Edge Systems. בפגישה אחת, אסתטיקנים יכולים להשתמש ב[מכשיר] HydraFacial כדי לנקות, לקלף, לחלץ ולהעביר מגוון של סרומים מרעננים", מסביר גלן קרופורד, MD, מקבוצת Schweiger Dermatology בפילדלפיה.

זה הפך לשירות מבוקש מכיוון שהוא יוצר "וואו פקטור" מידי במונחים של הבהרת ומיצוק העור, אומרת שרה אכרם, אסתטיקאית מאסטר ב-Sarah Akram Skincare באלכסנדריה, וירג'יניה. אנשים יכולים לקבל את הטיפול לפני אירוע גדול או באופן קבוע כדי לשמור על בריאות העור, היא מוסיפה.

איך עובדת הידראפייס בדיוק?

ה-HydraFacial דומה לטיפול אחר הנקרא מיקרו-דרמה, אומר אקרם. Microdermabrasion משתמש ב"מכשיר שוחק עדין כדי לשייף בעדינות את העור שלך, להסיר את השכבה החיצונית העבה והלא אחידה", על פי האיגוד האמריקאי למנתחים פלסטיים.

עם זאת, זה לא בדיוק microdermabrasion, ויש אנשים שאומרים שזה הרבה יותר טוב. "מכשיר [HydraFacial] משתמש בקצה פילינג יחד עם שאיבה כדי להסיר תאי עור מתים מפני השטח של הפנים שלך", אומר אקרם. לאחר פילינג העור, סרומים מוזרמים לעור, היא אומרת. הצעד האחרון הזה הוא הסיבה העיקרית לכך שהתומכים אומרים שהוא כל כך יעיל.

ישנם שלושה שלבים בטיפול HydraFacial, על פי החברה. אין זמן השבתה – מילה נפוצה לזמן החלמה ברפואת עור – והטיפול כולו יכול להיעשות תוך 30 דקות בלבד.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×