מהו טיפול בסדק?

רקמת העור בחלקים מסוימים בגוף נמתחת יתר על המידה מסיבות כמו הריון, עלייה פתאומית במשקל, עלייה בפעילות ההורמונלית בגיל ההתבגרות, עלייה מהירה בגובה, משקל יתר, משחק כדורסל או כדורעף. מתיחה זו גורמת לפגיעה בסיבי האלסטין והקולגן בעור ובכך גורמת לקרעים בשכבות התחתונות של העור. סדקים נראים לא רק אצל נשים אלא גם אצל גברים; זה יוצר מראה גלי, לא רצוי על הבטן, הירכיים, החזה, הידיים והרגליים, ומפחית את הביטחון העצמי ואת המוטיבציה לחיים של האדם. למרבה המזל, כיום, בכל העולם, הטיפול בסדקים מתבצע בצורה בריאה ונוחה הודות ליישום ביודרמוגנזה (bi-one), תוצר של רפואה וטכנולוגיה מודרנית.

ביודרמוגנזה; היא בולטת משום שהיא שיטת הטיפול היחידה שבה נעשה שימוש בטכנולוגיות שדה אלקטרומגנטי, אלקטרוסטימולציה ואקום בצורה משולבת, כדי לספק ריפוי רגיש של סדקים ללא קשר לגיל או תכונה. גברים ונשים, שיש להם חששות אסתטיים עקב בעיית סימני המתיחה, נפרדים מסימני המתיחה שלהם ללא כאבים לחלוטין עם היישום של ביודרמוגנזה. תוצאות נראות ואסתטיות מאוד מתקבלות הודות ליישום זה, המועדף ביותר בטיפול בסימני מתיחה ובעל אחוזי הצלחה של 85%.

התכונה החשובה ביותר שמבדילה את יישום Biodermogenesi מאחרים היא שהיא מספקת טיפול לא על ידי פגיעה אלא על ידי הפעלת התחדשות ביולוגית וחידוש עצמי של רקמות. Biodermogenesi, שפותחה במיוחד לטיפול בסדקים, הורסת גם את אובדן הגמישות והקמטים בעור. תדרים אלקטרומגנטיים מגבירים את תפקודי התאים וכן סיבי קולגן ואלסטין בעור. כך, הסדקים מתמלאים; בעוד העור מהודק ומתאושש, הוא זוכה למראה צעיר וחלק יותר.

הודות לשיטה מוצלחת זו, שאין לה מגבלות גיל, מנורמלות פעילויות מטבוליות חריגות בעור; על ידי הגברת זרימת הדם באזור, מובטח שהעור יקבל יותר חמצן. העלייה בחמצן מגבירה את קצב חידוש התאים. לטיפול ביודרמוגנזה תפקיד פעיל גם בשיקום הצבע הטבעי של העור על ידי תמיכה בייצור המלנין, המעניק לעור את צבעו.

איך מטפלים בסדקים?

בשיטת הביודרמגנזה, שפותחה לטיפול בסימני מתיחה, מוחל תדר אלקטרומגנטי על העור בעזרת כובעים מיוחדים. תדר אלקטרומגנטי מגרה את רקמת העור באזור, מעורר יצירת קולגן ומגביר את זרימת הדם, מאפשר ליותר חמצן להגיע לאזור, ובכך מאיץ את התחדשות התאים. אז הסדקים הופכים לשטחיים; כשהצבע הלבן בסדקים נעלם, העור באזור זה מקבל את צבע העור הטבעי שלו. הרקמה, הניזונה מהקולגן והמלנין שהיא מייצרת, זוכה למראה חדש ורענן.

Biodermogenesi הוא הליך שנמשך כ-40 דקות וניתן לעשות אותו בקלות גם במהלך ארוחת הצהריים. האדם יכול לחזור לחייו החברתיים עוד באותו היום. ניתן להשיג תוצאות ממוקדות בסך הכל בין 10 ל-20 מפגשים, 2-3 מפגשים בשבוע. למעשה, סדקים חדשים בצבע אדום יכולים להיעלם תוך 10 מפגשים. העור ממשיך לחדש את עצמו גם לאחר השלמת הפגישות ביישום הביודרמוגנזיס, שניתן לעשות בקיץ או בחורף.

במריחה של Biodermogenesi, בניגוד להתערבויות אסתטיות אחרות, מומלץ לאדם לצאת לשמש, לשחות ולהשתזף. לפיכך, תהליך ההתחדשות של רקמת העור, המופעל על ידי תדר אלקטרומגנטי, מואץ על ידי שחייה ושיזוף. זרימת הדם בשחייה וכמות החמצן העוברת לתאים; השמש תומכת בהגברת סינתזת המלנין בתאים.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×