השתלת שיער DHI

השתלת שיער ישירה, הידועה גם בשם DHI, היא התוספת האחרונה לרשימה ההולכת וגדלה של טיפולי שיקום שיער, היא משלבת את היתרונות של תהליך מיצוי FUE עם השתלה ישירה בעזרת עטי CHOI. בניגוד ל-Sapphire FUE  המסורתי, שיטה זו אינה כרוכה בשימוש בחתכים. ישנם יתרונות רבים להליך DHI, ובעיקר אין צורך לגלח את אזור הקבלה ובכך הופך אותו לאופציה טובה מאוד עבור נשים או גברים עם שיער ארוך יותר, מהיר יותר החלמה ופחות דימום במהלך תהליך ההשתלה. לאחר שאמרתי את כל זה, למרבה הצער, זוהי אפשרות בת קיימא רק עבור מטופלים מסוימים עם אזורים מתקרחים קטנים יותר או מטופלים שרוצים לשפר את נפח השיער שלהם. במהלך הייעוץ החופשי הרופא שלנו יכול לקבוע אם אתה מועמד טוב ל-DHI FUE או Sapphire FUE שתי הטכניקות מספקות תוצאות טובות וטבעיות מאוד.

הרדמה ללא מחט

מנתחים ב-LaBella Clinic'a אינם משתמשים בהרדמה במחט, שהיא הליך הרדמה לא פולשני המשתמש בסילון בלחץ גבוה כדי להעביר לידוקאין לאזור התת עורי. הוא מספק הקלה יעילה בכאב במהלך הליכי השתלת שיער מכיוון שהוא מנוהל ממש לפני זריקות ההרדמה האחרונות, ובכך מפחית את הכאב ב-70% לפחות. לאחר הרדמה מקומית, זקיקי השיער נשלפים מאזור התורם באמצעות מיקרו-מוטור ומיקרו-אגרוף בגדלים של 0.6 מ"מ, 0.7 מ"מ ו-0.8 מ"מ.

משתיל  CHOI

לאחר חילוץ קפדני של זקיקי השיער מאזור התורם, הטכנאים מחדירים את השתלת השיער לעט השתל CHOI והרופא משתיל אותו לאזור הקולט בזה אחר זה. במהלך ההליך, אנו עוקבים בקפידה אחר ההנחיות והזווית של צמיחת השיער כדי להבטיח צמיחה מחודשת טבעית.

טיפול באור בלייזר

 טיפול באור בלייזר (LLLT) הוא אופציה פופולרית עבור אנשים המקבלים השתלת שיער חלקית או מלאה. בדרך כלל מבוצע יום אחד לאחר הליך השתלת השיער, טיפול באור בלייזר ימריץ את תהליך הריפוי הטבעי ומבטיח החלמה מהירה יותר ותוצאה כללית טובה בהרבה

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×