השתלת שיער ספיר  FUE

אחת מטכניקות השתלת השיער הפופולריות ביותר היא ה- Follicular Unit Extraction, או FUE. מטרת הליך ה-FUE  היא להוציא את זקיקי השיער העבים והגמישים מהחלק האחורי של הראש ומהאוזניים, אשר עמידים לאנדרוגנים, הגורם העיקרי להתקרחות אצל גברים.

ב-LaBella Clinic'a הליך זה מתבצע עם שימוש בסוג מיוחד של להב הנקרא להב ספיר. השימוש בטכניקה זו פופולרי מאוד בשל התוצאות הטבעיות שלה. למרות שלא מדובר בטכניקה חדשה, השימוש בטכנולוגיית להבי ספיר הוא חידוש שכבר הוכח כאמין מאוד.

הרדמה ללא מחט

מנתחים ב-LaBella Clinic'a אינם משתמשים בהרדמה במחט, שהיא הליך הרדמה לא פולשני המשתמש בסילון בלחץ גבוה כדי להעביר לידוקאין לאזור התת עורי. הוא מספק הקלה יעילה בכאבים במהלך הליכי השתלת שיער מכיוון שהוא ניתנת ממש לפני זריקות ההרדמה הסופית, ובכך מפחית את הכאב בלפחות 70%. בעקבות הרדמה מקומית, זקיקי השיער מופקים מאזור התורם באמצעות מיקרו-מוטור ומיקרו-אגרוף בטווחים בגדלים מ-0.6 מ"מ, 0.7 מ"מ ו-0.8 מ"מ.

Sapphire FUE  לעומת  Steel Blade FUE

להבי ספיר בדרך כלל עוזרים במזעור היווצרות גלד ופתיחת תעלות קטנות יותר בתוך האזור המושתל.

בהשוואה ללהבי הפלדה הרגילים, השימוש ב-FUE  מאפשר השתלת שיער צפופה וטבעית יותר. לערוצים יש תפקיד חיוני בהצלחת השתלת שיער. הם יכולים להשפיע על הזווית שבה השערה צומחת, על צפיפות השיער ועל כיוון צמיחת השיער.

טיפול באור בלייזר

 טיפול באור בלייזר (LLLT) הוא אופציה פופולרית עבור אנשים המקבלים השתלת שיער חלקית או מלאה. בדרך כלל מבוצע יום אחד לאחר הליך השתלת השיער, טיפול באור בלייזר ימריץ את תהליך הריפוי הטבעי ומבטיח החלמה מהירה יותר ותוצאה כללית טובה בהרבה.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×