הסרת שיער בליזר

אפילציה בלייזר היא הסרה לצמיתות של שיער לא רצוי על ידי שריפת זקיקי שיער עם קרני לייזר. ההליך הופך את שורש השערה לבלתי פעיל, ומבטיח שהשיער נושר ולא יצמח שוב. לאפילציה בלייזר, אשר מיושם בצורה בטוחה ומוצלחת בכל העולם מזה כ-25 שנה, יש מגוון רחב המיועד למבני עור ושיער שונים כיום.

כיום, הסרת שיער בלייזר מתבצעת במכשירים באורכי גל שונים: אלכסנדריה (קיימות שתי גרסאות: Candela ו- Epicare), ND YAG, Diode Next ו-Soprano Ice (Ice Laser). סוגים אלו של מכשירי אפילציה בלייזר מכוונים לזקיקי שיער עם אורכי גל ומציעים פתרון בריא, בטוח, נוח וסופי לשיער לא רצוי.

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

אפילציה בלייזר היא הליך שאנו יכולים לעשות בבטחה לכל הגוף שלנו, למעט אזור העיניים. עם זאת, יש כמה נקודות חשובות שכדאי לדעת על תהליך זה. השערות בגופנו אינן באותו צבע, עובי ומבנה. בנוסף, צבע העור שלנו שונה בכל חלק בגופנו. מסיבה זו נדרשת יישום מעורב בסוגי לייזר שונים על מנת לקבל את התוצאות הרצויות בתהליך אפילציה בלייזר. הדבר החשוב ביותר שיש לשים לב אליו באפילציה בלייזר הוא שהמריחה מתבצעת באזור הנכון, במכשיר הלייזר המתאים, במינון המתאים ביותר ובליווי רופא עור מומחה בתחום. מסיבה זו, חיוני לבצע אותו במרכז בריאות ואסתטי מאובזר בטכנולוגיה מתקדמת.

לאחר הייעוץ שבוצע על ידי רופא העור, נקבע מכשיר אפילציה בלייזר המתאים ביותר לסוג השיער והעור של האדם וכן מספר ומרווח הפגישות. רופא העור עשוי להשתמש בתחילת הדרך במכשיר אחר לאפילציה בלייזר, בהתאם לסוג העור והשיער של האדם, אך לקראת סוף התהליך עשוי להתאים מכשיר אחר לאפילציה בלייזר.

סוגים ותכונות של מכשיר אפילציה בלייזר

אלכסנדריה לייזר

הלייזר אלכסנדריה, המתאים מאוד לבעלי עור בהיר עם שיער כהה, מכוון לפיגמנט המלנין המעניק לשיער את צבעו. הלייזר Alexandrite, בעל אורך הגל החזק ביותר, נותן תוצאות טובות יותר עם שערות כהות ועבות יותר.

ND YAG  לייזר

הלייזר ND-YAG מכוון את הנימים המזינים את שורשי השיער, ולא את זקיקי השיער בפועל ובכך נותן תוצאות מוצלחות מאוד באנשים כהי עור עם עור ברונזה ומבנה שיער דק מאוד. אורכי הגל של הלייזר ND YAG יורדים לשכבות הנמוכות ביותר של העור והופכים אותו ללא פעיל על ידי ירי לעבר הכלים המזינים את שורש השערה. כך, זקיקי השיער נושרים ואינם צומחים מחדש. מכיוון שהוא אינו משפיע על רמת המלנין של העור והרקמות הסובבות, ניתן להשתמש בלייזר ND YAG בבטחה באנשים עם עור כהה, על ידי הגנה על העור העליון באמצעות יחידת הקירור המיוחדת שלו והורס לצמיתות שיער לא רצוי כמעט ללא כאבים. לייזר YAG, המועדף על אנשים שרוצים להיפטר משיער הפנים, נותן תוצאות יעילות מאוד גם בהסרת שיער הממוקם על הגב, הכתפיים והחזה אצל גברים.

דיודה נקסט לייזר

לייזר הדיודה, בעל טכנולוגיה היברידית המסוגלת לפרק גם את השיער וגם את השורש בו זמנית, ניתן ליישם בהצלחה על כל סוג עור וסוג שיער, ללא יוצא מן הכלל, ומבטיח את התוצאות הרצויות. טכנולוגיית הלייזר הדיודה, יעילה גם על שיער בלונדיני בהיר, אפור ודק, נמרחת על העור בעזרת כובעי קרח וג'ל. ל-La Bella Clinic'a יש שני לייזרים דיודות עם כובעי קרח, דיודה נקסט לייזר וסופרנו קרח.

סופרנו לייזר קרח (הסרת שיער בלייזר קרח)

לייזר Soprano Ice, שניתן להשתמש בו בנוחות ובבטחה על כל סוגי השיער והעור, בולט עם העובדה שניתן ליישם אותו גם בקיץ. Soprano Ice, הנקרא "אפילציה בלייזר קרח", מאפשר השלמת תהליך אפילציה בלייזר בצורה נוחה ביותר ללא כל כאב. מכסה הקרח המיוחד של מכשיר אפילציה לייזר Soprano Ice מקרר את אזור המריחה ומבטל את הכאב. הלייזר Soprano Ice, המאפשר לך להיפטר אפילו מהשערות הבהירות והרזות ביותר ללא כאב תוך הרגשה של עיסוי קריר, ניתן ליישום בנוחות בכל ארבע העונות.

כמה זמן בערך לוקח כל מפגש?

למרות שכל מפגש באפילציה בלייזר משתנה בהתאם למכשיר הנבחר, מבנה השיער והעור וגודל האזור לטיפול, לרוב זה לוקח בין 25 דקות ל-1.5 שעות. יישום לייזר לכל הגוף מתבצע תוך כ-1-1.5 שעות. בתהליך מסובך זה ניתן להשתמש בכל סוגי מכשירי אפילציה בלייזר בצורה מעורבת, בהתאם לאזור ולסוג השיער.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לאחר הסרת שיער בלייזר

לאחר אפילציה בלייזר, עלולה להופיע אדמומיות קטנה באזור זה, המעידה על כך שההליך יעיל. לאחר המריחה, קרם מיוחד

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×