הסרת קעקועים

קעקוע הוא גוף הצורות על פני העור שנוצר על ידי מריחת דיו זמני או קבוע או חומרי פיגמנט שונים דמויי דיו על העור באמצעות מכונות וכלים שונים. קעקועים שקיבלו למטרות שונות על ידי תרבויות שונות מהעבר ועד ההווה, משקפים פילוסופיות, מחשבות, מאפיינים גזעיים ודתיים שונים, ולעיתים זוכים להגביר את המראה האסתטי בימינו. קעקועים שנעשו על ידי סוגים וצבעים שונים של דיו מורחים על כל חלקי הגוף, ויכולים להיות במוטיבים שונים, כתיבה, גוף או צורות שונות.

קעקועים אלה שנעשו ברצון ובאהבה רוב הזמן עשויים להפוך למצב שנדרש להיפטר ממנו ועשויים להחזיר אותם לאנשים לפעמים.

הטיפול בהסרת קעקועים יכול להתבצע בשיטות שונות, אולם בימינו אין כל שיטה, טכניקה או חלופה כירורגית אחרת להצליח מלבד הסרת הקעקועים בלייזר. מה שאנחנו לא בהחלט מציעים למטופלים מלבד הסרת קעקועים בלייזר הן שיטות הסרת הקעקועים שהן הסרת מחיקת קעקועים על ידי שימוש בחומרים כימיים וחומרים כימיים, על ידי הסרת קעקועים על ידי ניתוח, כריתה כירורגית וקילוף מכני דרמברי. בכל אלה, נשאר עקבות, עלולה להתרחש כוויה נוצרת כתמים, ותוצאה גרועה יותר מהקודמת עלולה להתקבל.

הסרת קעקועים בלייזר

בטיפול הסרת קעקועים, שיטות אחרות מלבד Q Switched Nd Yag לייזר אינן מצליחות ובדרך כלל גורמות לעקבות, כתמים, צל או כתמי כוויה. אז, בימינו טיפול קעקוע בלייזר, בוצע הסרת קעקועים בלייזר. הלייזרים המשמשים בטיפול להסרת קעקועים הם המכשירים הטכנולוגיים הנקראים Q Switched שיכולים לתת כמות מסוימת של אנרגיה בזמן קצר מאוד כמו ננו-שנייה, במילים אחרות בתקופה קצרה כטריליון מהשנייה. בטיפול הסרת הקעקועים נקבעים הלייזרים המתאימים לסוג הקעקוע לפי אורכי הגל שלהם. כאשר נעשה שימוש באור לייזר באורך גל מתאים, דיו הקעקוע מתפרק ונושף החוצה. הדיו במילים אחרות חלקיקי פיגמנט שנשברו לחתיכות קטנות מאוד מוסר מהגוף על ידי נישא ומתעכל על ידי התאים (מקרופאגים).

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×