בוטוקס

בוטוקס הוא מעין רעלן המשמש לטיפול בקמטים בפנים והזעת יתר, המתקבל מהחיידק "קלוסטרידיום בוטולינום". הודות לבוטוקס ניתן לשלוט בקמטים הנעים באזור שבין הגבות, המצח ומסביב לעיניים. בוטוקס חייב להיעשות בידיים מנוסות.

באילו תחומים ניתן לעשות זאת?

הוא מוחל על מפרקי השפה העליונה והאף על מנת להפחית את מראה החניכיים אצל אנשים שהחניכיים שלהם מופיעות בזמן חיוך (זה נקרא חיוך גומי), למעט אזורים כמו המצח, בין הגבות, סביב העיניים. ניתן ליישם בוטוקס מסוג Masseter כדי להפחית את התכווצות השרירים ליד המפגש של הלסת העליונה והתחתונה אצל אנשים עם חריקת שיניים וכיווץ מוגזם. כך, גם הידוק השיניים של האדם מצטמצם וגם אובדן שורשי השיניים וכאבי ראש מתח מצטמצמים. יחד עם זאת, לאנשים אלו יש תווי פנים זוויתיים ונוצרה תמונה בשם "פנים מרובעות". עם בוטוקס מתקבלת פנים סגלגלות יותר אצל אנשים אלו. זה נקרא "יופי קוריאני" מכיוון שהפנים של נשים אסייתיות בדרך כלל זוויתיות והן מעדיפות פנים קצת יותר סגלגלות. המורה שעושה את עבודתו בדיבורים,

חוץ מאלה; ניתן לחסום כיווץ כלפי מטה על ידי מריחת בוטוקס על השריר באזור הצוואר. כך, שרירי הפנים מושכים את הצוואר כלפי מעלה, מתקבלת תמונת צוואר ארוכה ומתוחה. זה נקרא "צוואר קליאופטרה". בקיצור, יישום כזה יכול להתבצע גם באזור הצוואר.

ניתן להשתמש בבוטוקס גם בטיפולי הזעה. אפשר להפיק תועלת מבוטוקס בהזעת בית השחי, כף היד והסוליה. בעוד טיפולים בבית השחי יכולים להתבצע עם קרם הרדמה מקומית במסגרת קלינית, הוא נמרח לאחר הרגעה קלה בחדר הניתוח שכן מריחת כף היד והסוליה עשויה להיות מעט כואבת. זה מראה את השפעתו למשך שנה אחת לפחות עם פגישה בודדת. בינתיים, בוטוקס שנמרח על בית השחי עוזר להירגע גם באזור זה.

כמה זמן לוקח מריחת בוטוקס?

תהליך הבוטוקס מסתיים תוך זמן קצר כמו 10-15 דקות. הבוטוקס מתחיל להראות את השפעתו כ-48 שעות לאחר היישום. בדרך כלל לוקח 10 ימים עד שהוא מקבל את צורתו הסופית.

כל כמה זמן צריך לחזור על הבוטוקס?

למרות שיישומי הפנים העליונים והצוואר משתנים בהתאם לפעילות שריר הבוטוקס, הם בדרך כלל יעילים בין 3 ל-6 חודשים. אותו הדבר אפשר לומר על החיוך הגומי, המאסטר. הוא יעיל בין 8 ל-16 חודשים בטיפולי הזעה.

האם ניתן למרוח בוטוקס על כולם?

זה יכול להיעשות בחולים עם מחלה נוירולוגית, אם הנוירולוג שעוקב אחריהם מאשר. כמו כן, ניתן ליישם באנשים עם אלרגיה מתקדמת, באישור רופאיהם, על ידי ביצוע תחילה בדיקת עור, אם לא נצפתה אדמומיות או נפיחות.

מאיזה גיל ניתן ליישם?

זה יכול להיות מיושם על כל אדם מעל גיל 18 שחושב שהוא צריך את זה. עם זאת, מינון היישום עבור כל קבוצת גיל שונה. שיעור הבוטוקס המוחל על קבוצת הגיל 45-50 אינו זהה לקבוצת הגיל 18-20. בנוסף, כמות היישום משתנה בהתאם לאדם.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×