אסתטיקה דנטלית

בעיות במראה השיניים הן מרכיב חשוב המשפיע לרעה על חיי החברה של אנשים. שיניים נעימות לעין מתיישרות בהרמוניה כשאתה מחייך, משפיעות לטובה על חייהם של אנשים והן אחד הסימנים היעילים לטיפול אישי. חיוך זוהר מגביר באופן משמעותי את הביטחון העצמי והתקשורת החברתית של אנשים, ותורם להצלחה ולאושר בחייהם העסקיים והפרטיים.

בעיות כמו שיניים עקומות, רווחים גדולים בין השיניים או שיניים כהות משפיעות לרעה על החיוך שלך. בנוסף, ציפויים שעברו שינוי צבע או דהוי, סתימות שחורות ובעיות חניכיים משפיעות לרעה, הן על הבריאות והן על האסתטיקה.

מסיבות אלו, טיפולים אסתטיים דנטליים משפיעים באופן חיובי על בריאותו ומצב הרוח של האדם.

שיטות מיושמות תכופות באסתטיקה דנטלית

  • חרסינות
  • ציפויים קרמיים מלאים
  • סתימות חרסינה

השתלת שיניים

שתלים דנטליים הם שורשי שיניים מלאכותיים העשויים מטיטניום. הם הופכים לחלק מהגוף כתוצאה מהקשר הביולוגי שנוצר בין חומר זה, התואם ביולוגי לרקמות אנושיות, לבין עצם הלסת.

בחסר בשן בודדת מאפשרים הסרה קלה של השיניים החסרות מבלי להחיל כל טיפול בשיניים הבריאות הסמוכות וכן מתן פתרונות שיניים קבועים בריבוי ליקויים בשיניים. השתלים ממוקמים בעצם הלסת בהתערבות כירורגית קלה בהרדמה מקומית. האדם יכול להמשיך בחיי היומיום הרגילים שלו לאחר ההליך.

לוקח כ-3 חודשים עד שהשתלים מתחברים במלואם לעצם הלסת לאחר תהליך ההצבה. בסופו של תהליך זה מתחילים ליצור את השיניים. בהתאם לעיצוב השיניים ולרצונותיו האסתטיים של המטופל, שלב זה אורך בין 3 ל-10 ימים.

שיניים אסתטיות בפגישה אחת

כיום קיימות טכנולוגיות רפואת שיניים המאפשרות לבצע טיפולי שיניים אסתטיים תוך זמן קצר.

ניתן ליישם טיפולי שיניים אסתטיים כמו חרסינה, גשרים קרמיים מלאים וסתימות חרסינה בפגישה אחת. במערכת, מיד לאחר הכנת מדידת השן, הוא נלקח במצלמה הדיגיטלית ומועבר לסביבת המחשב בתלת מימד במקביל. רופא השיניים קובע את מראה השן החדש יחד עם המטופל בסביבת תלת מימד. לאחר מכן, מכינים שיניים חדשות על ידי גרידה מקוביות חרסינה מיוחדות על ידי המכשיר.

כך ניתן להגיע לפתרונות שיניים אסתטיים ביום אחד ללא צורך להגיע לחזרה במשך ימים וללא בעיות רגישות.

פורצלנים המיושמים במערכת זו אינם מכילים תשתית מתכת. המבנה שלהם קרוב למבנה השן עצמה, והוא דומה לשן עם תכונות העברת האור שלה. הודות לדבקים המיוחדים שלו, הוא הופך להיות שלם עם מבנה השן לאחר ההדבקה, והחרסינה שנעשתה ביום אחד נשארת בריאה למשך שנים.

הלבנת שיניים

בשל המרווחים המיקרוסקופיים במבנה השיניים, סיגריות, תה, קפה או מאכלים מסוימים שאנו נוטלים גורמים לשיניים שלנו להתכהות. תכשירים המיושמים על פני השיניים בתהליך ההלבנה כמו סיגריות, תה, קפה וכו' מסירים את הגורמים מהשיניים.

תהליך ההלבנה אינו גורם נזק לשיניים. בהתאם לצבע השיניים הנוכחי, תהליך ההלבנה אורך מספר מפגשים, ובזכות שיטה מיוחדת, המטופל יכול להמשיך להלבין בבית או בעבודה על ידי יישום התהליך בעצמו. בהתאם לגיל, מבנה וצבע ראשון של השיניים, יש סיכוי ל-2-3 גוונים של הלבנה.

מלאו את הטופס לבחינה חינם ונתקשר אליכם.
La Bella Clinic'a
נגן וידאו

0262 781 83 00

+90 542 776 16 91

+90 542 776 16 92

Tatlıkuyu, 1313/6. Sk. No:2/1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@labellaclinica.com

×